2022 Yılında kurduğumuz Selfavor Mağazacılık Anonim Şirketi, kendine iyilik yap sloganıyla mağazacılık ve e-ticaret alanlarına giriş yapmıştır. Sunduğu kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile marka değerimizi hassasiyetle adım adım ileri taşımayı hedeflemektedir. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkesi ile yola çıktığı bu serüvende;istikrarlı şekilde sayısız müşteriye hizmet vermeyi şiar edinmiş ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir.


Selfavor Mağazacılık;Sporcu besinleri, kadın spor giyim, organik ürünleri mağazalarında ve online platformlarda satışlarını gerçekleştirmekte ve ayrıca paket kahve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Mağazalarında yer alan kahve köşelerinde müşterilerine Etiyopya'nın 1 numaralı markası olan Tomoca kahvesini müşterilerinin tadabilecekleri bir alana sahiptir. Selfavor Mağazacılık tüketicilere kaliteli ürünler tedarik etme amacıyla kurulmuş olup, aynı hedef doğrultusunda öncelikle Türkiye'de sonrasında Balkan ülkelerinde ağını genişletmeyi hedeflemektedir.


Selfavor üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde;mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.


Hedefimiz;kullanıcı deneyimi ile mağazacılık ve e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.